درباره ژیوان مد

فروشگاه اینترنتی ژیوان مد با تیم حرفه‌ای و مجرب خود، قادر است کالاهای مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن تامین کند و با رعایت اصول تجارت بین‌المللی، به سفارشات مشتریان خود پاسخ مناسب دهد.

در زمینه واردات، فروشگاه اینترنتی ژیوان مد محصولات با کیفیت از کشورهایی مختلف همچون دبی را وارد می‌کند و با در اختیار داشتن شبکه توزیع و فروش گسترده، محصولات خود را در بازارهای مختلف زیبایی پزشکی به فروش می‌رساند.

ژیوان مد با در اختیار داشتن انواع محصولات زیبایی پزشکی، محصولات با کیفیتی را به شهرهای مختلف صادر می کند. به همین خاطر، همه فروشگاه ژیوان مد را به عنوان یک فروشگاه اینترنتی معتبر می شناسند. ژیوان مد در شهرهای مختلف ایران دارای چندین نمایندگی می باشد و ارسال به سراسر کشور را دارد.

به طور کل، فروشگاه اینترنتی ژیوان مد با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه واردات کالاهای مختلف زیبایی به یکی از فروشگاه های پیشرو و موفق در زمینه زیبایی پزشکی تبدیل شده است.

ما با هدف قرار دادن سه اصل زیر همواره تلاش برای بهبود خدمات خود کرده ایم.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • ارسال کالا به سراسر کشور

خدمات ویژه ژیوان مد

یکی از مهم ترین خدماتی که در ژیوان ارائه می شود فروش انواع ژل و مزوژل ها همچنین کوکتل های معروف می باشد و با ارائه کیفیت بالا، محصولات را به دست مشتریان عزیزمان می رسانیم.

تیم ما

تیم طراح ، سازنده و خدمات رسان فروشگاه اینترنتی ژیوان، متشکل از جوانانی است که آموخته های علمی و تجربه ای خود را به کار بسته اند تا بتوانند خدماتی با کیفیت به همه هموطنان عزیزمان ارائه دهند.

از این رو با تلاش شبانه روزی در مدت دو سال مراحل طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی ژیوان تکمیل و به عنوان استاندارد ترین و کامل ترین فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی شروع به فعالیت نمود.

اهداف ما

همواره تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم بر قله آرزو های خود از ساخت فروشگاه اینترنتی ژیوان ایستاده باشیم، همان قله ای که بر فراز آن ارائه یک خدمت مناسب و مشتری مداری زیباترین چشم انداز آن خواهد بود. برای بالا رفتن از این قله یاری شما همراهان گرامی همواره باعث دلگرمی و اعتماد به نفس ما خواهد بود.

پس برای رسیدن به تعالی یاد شده از لحظه ای تلاش دست نخواهیم کشید و همواره مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر خواهیم گذاشت.

با تشکر از یکایک شما همراهان