نحوه بازگرداندن کالا:

ما ادعا میکنیم که پشتیبانی خرید واقعی داریم! در همین راستا، نسبت به فروش، کیفیت کالا، سلامت کالا و جلب رضایت مشتری  خود را مسئول میدانیم.

اگر پس از تحویل کالا، هرگونه مغایرت یا نقص فنی نسبت به سفارش ثبت شده توسط مشتری وجود داشته باشد؛ ژیوان مد بدون قید و شرط ، کالا را از مشتری تحویل می‌گیرد. پس از بررسی کالای مرجوعی توسط بخش فنی، اگر کالا از نظر عملکرد دچار اختلال اساسی باشد، کالای جدید برای مشتری ارسال می‌شود و در صورتی که نقص گزارش شده اساسی نباشد، با برطرف کردن نقص مذکور، کالا برای مشتری ارسال می‌شود. در صورتی که مشتری بدون هماهنگی کالا را مرجوع کند یا اینکه کالای بازگردانده شده بدون مشکل و سالم باشد، هزینه‌ی ارسال رفت و برگشت بر عهده‌ی مشتری خواهد بود.
مشتریان ژیوان مد می‌توانند تا 7 روز پس از ثبت سفارش، کالای خود را به هر دلیل، حتی بدون داشتن نقص فنی یا مشکل اساسی بازگردانند که در این صورت نیز هزینه ایاب و ذهاب بر عهده مشتری است. لازم به ذکر است که برگشت کالای سالم، در صورتی که کالا توسط مشتری استفاده شده باشد، حتی در زمان 7 روز بعد از سفارش، به هیچ عنوان امکانپذیر نیست و برگشت کالا تا 7 روز پس از ثبت سفارش، در صورت سلامت کامل کالا، سلامت بسته بندی کالا و استفاده نکردن از کالا (حتی اگر در حد روشن کردن و یک بار تست دستگاه باشد) امکانپذیر خواهد بود. لذا در مورد سایز، مدل، رنگ، جنس و… ویژگی های کالای درخواستی، قبل از خرید دقت لازم را به عمل آورید و هنگام تحویل کالا نیز به دقت کالای خود را بدون باز کردن پلمپ بررسی کنید.
برگشت بدون قید و شرط کالایی که توسط مشتری استفاده نشده باشد، بعد از 7  روز امکانپذیر نخواهد بود.
برگشت کالاهای آرایشی و بهداشتی مانند جوراب، ساپورت، گن، بالش طبی، زیرنشیمنی و… به هیچ عنوان امکانپذیر نیست.
در تمامی موارد روش پیشنهادی در ژیوان مد ارسال از طریق سرویس پست سفارشی است. انتخاب این روش جهت بازگرداندن کالا موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما خواهد بود.
کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان فروش ژیوان مد تماس بگیرید.

– از ارسال کالا بدون هماهنگی با کارشناسان فروش ژیوان مد جداً، خودداری کنید.

– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس mehrarsa@gmail.com ایمیل کنید.

 


نحوه بازگرداندن کالا

در چه شرایطی می توانیم کالا خود را بازگردانیم؟

مشتریان ژیوان مد می‌توانند تا 7 روز پس از ثبت سفارش، کالای خود را به هر دلیل، حتی بدون داشتن نقص یا مشکل اساسی بازگردانند که در این صورت نیز هزینه ایاب و ذهاب برعهده مشتری است.

 


اگر پس از تحویل کالا، هرگونه مغایرت یا نقص نسبت به سفارش ثبت شده توسط مشتری وجود داشته باشد؛ فروشگاه اینترنتی ژیوان مد بدون قید و شرط ، کالا را از مشتری تحویل می‌گیرد.

پس از بررسی کالای مرجوعی توسط بخش فنی، اگر کالا تاریخ گذشته باشد، کالای جدید برای مشتری ارسال می‌شود.

در صورتی که مشتری بدون هماهنگی محصولات را مرجوع کند یا اینکه محصولات بازگردانده شده بدون مشکل و سالم باشد، هزینه‌ی ارسال رفت و برگشت بر عهده‌ی مشتری خواهد بود.

 


نحوه ارسال کالا

لطفا قبل از اقدام بازگرداندن کالا با کارشناسان فروش ژیوان مد تماس بگیرید.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با کارشناسان فروش ژیوان مد جداً، خودداری کنید.

– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.

– برچسب ‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

(در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)